wiem żę ty wiesz że ja chce tu napisać o magazynie. xD A no więc.... niewiem jak wam ale mi sie tam podoba ten magazyn. Chociaż sama go nie mam ale szukam i nie przestaje. *u* ... Jak ja to napisałam w moim arcie ,,Rodzic bardziej pozwoli dzieciakowi dać 6.99 za gazetke niż 11 zł za vip,, Po wpisaniu kodu dostajesz takiego SWEET booniesia *-----* takiego omomomomomomo <3 i jeszcze 1.000 na swoje własne wtdatki. ;DD
a tu jeszcze focia :
Kliknij aby powiększyć ^_^
Nom nom nom :D to chyba tyle co chiałam wam powiedzieć..... Moge jeszcze wstawić zdjęcie nowego konkursu ;D o prosze *-* :
Fajne włosy są w tym konku oo;
dobra kończe już tg posta , nie chce zanudzać was. Papapapap ; *
MAJKA240

