piątek, 25 stycznia 2013

New Magazine !

Hej c:
wiem żę ty wiesz że ja chce tu napisać o magazynie. xD A no więc.... niewiem jak wam ale mi sie tam podoba ten magazyn. Chociaż sama go nie mam ale szukam i nie przestaje. *u* ... Jak ja to napisałam w moim arcie ,,Rodzic bardziej pozwoli dzieciakowi dać 6.99 za gazetke niż 11 zł za vip,, Po wpisaniu kodu dostajesz takiego SWEET booniesia *-----* takiego omomomomomomo <3 i jeszcze 1.000 na swoje własne wtdatki. ;DD
a tu jeszcze focia :
Kliknij aby powiększyć ^_^
Nom nom nom :D to chyba tyle co chiałam wam powiedzieć..... Moge jeszcze wstawić zdjęcie nowego konkursu ;D o prosze *-* :
Fajne włosy są w tym konku oo;
dobra kończe już tg posta , nie chce zanudzać was. Papapapap ; *
 
 
 
MAJKA240
 

piątek, 18 stycznia 2013

HaHaHa xDDDD

Hahahahahahahahaha :D oglądałam sobie na msp artbooki... iweszłam w jakiś aar gdzie byly ludziki i była piosenki one diordction-kiss you . I udało mi się zescreenować pewien bardzooo dziwny a zarazem śmieszy ułamek teledysku . xDD oto on :
On go no ten no ...     ._.   xDD
Nieeezłe co nie ?
No tom chyba tlye co hciałabym wam dziś pokazać. :3
Paparapa ^---^

czwartek, 3 stycznia 2013

Wygląd na blogu :3

Znowu inny wygląd ♥
jak popatrzycie na kursor to zobaczycie me guste , a jak popatrzycie na nagłówek to się pośmiejecie :D Na nagłówku zrobiłam memową imprezkę ._. xDD no to chyba tyle ; dd
Papap ; **