czwartek, 27 grudnia 2012

Moda na MSP ( zapomniana 5 ) xDD

Hey hey : 3 zamiast mody 5 zrobiłam po modze 4 mode 6 (:
ok do rzeczy......
Po 1. kompet z mody 6 jest wykonany przez Lady335
A po 2. to nowy ddzisiejszy komplet ; D -
Dziś odmiana ! Komplet dla chłopcza *o*
tego looka zrobiłam dla Aleks(Aleksay)1
 

To ten zam komplet ale inne kolory . ( jak ktoś zrobił już mu takiego looka i uzna że kradne to napiszcie bo ja naprawde zrobiłam tg loka aleksowi i nie widziałam innych takich ) : 3
Pozdr , Marysia : >

niedziela, 23 grudnia 2012

Moda na MSP 6

Hej. wczoraj obiecałam wam komplet nie dla vip więc prosze ; 3
 Oto on ! równo za 2 tyśki ; D

A oto 10 wydań tego kompletu . Który wybierasz ? :3

Ok , kończe. Wasza Marysia < 33

sobota, 22 grudnia 2012

Moda na MSP 4

Hej hej tak to ja ;33 Jak wiecie zrobiłam chat na blogu . WRESZCIE *-* ! chat , tło i nagłowek, ogólnie cały blog terax jest GALAXY xd myśle że się wam podoba. Ok wrućmy..zrobiłam taki komplet dla Laybell ♥ . Będzie on na moim blogu i na blogu Laybell. Blog Kamy < Laybell > to : http://laybell-i-msp.blogspot.com/   a teraz wrzuce wam tą stylówkę ;
Oto ona xd Ta styłowka jest cała dla vip ale jutro postaram się zrobić jakąś fajną nie dla vip ; 3 No to j już kończe . Wasza MAJKA240 ( Marysia ) : ** ♥
Paa < 3

piątek, 21 grudnia 2012

Moda na MSP 3

Hey *-* zrobiłam kolejny komplecik ;D Nudziło mi się więc postanowiłam zrobić wam *-* o to fotaa ; 3
Ok nie rozpisujmy się . Pa : *
 

poniedziałek, 17 grudnia 2012

XD

Czeeeść ,_, Często jak chodze z na msp z Kamą < Laybell > do centrum włączamy tańczące animki. tak przeglądałam internet i znalazłam coś co jest podobne do nas xD.
oto jest to ._. xDDDDD
To Kamila                           a to ja xDD


Zajebiste co nie .__. ? xd
ok nie rozpisuję sie. Pa :3

niedziela, 9 grudnia 2012

Dziękuje JEDNEJ osobie bardzo

Siema :D dzisaj moj post o lamach xD
dobra jestem wariatka ^^
Czas na wiadomoscxi z wczoraj .
Ukradli mi KONTO


               ^
               |

prawie gdyby nie rozi :)
bardzo jej dziekuje . dla niej mam wlasnie taka kartke
zrobiona w paint xd
EmoPolka : *

Takie tam Łapacze Patatauów xd

Trololo *-* ja z Laybell byliśmy w c.h. i byliśmy łowcami patatajów. Ale nie cie mi sie opowieadć co odawlaliśmy ^-^ A oto takie foto z Laybell
Takie tam Ładne coś zrobione w paincie ;dd
Num to siema. Marysia : 333

sobota, 8 grudnia 2012

Urodzinkowo *-*

Hej hejo *.* To ja marysia ;D am dla Agulki kartkę urodzinową z okazji 12 URODZINEQ ! : **
Sto lat -Agulkaa- *..................* 100 LAT 100 LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM XD. Ok oto kartka       *----*
                                             Kliknji aby powiększyć  ;33
Ładna co nie ? :33
To ja się już nie rozpisuję. Pa. Wsza MAJKA240     ;dd

piątek, 7 grudnia 2012

Majne urodziny .

Hellou ! ; )
Dziś 08.12 grudnia <3 Majne urodziny . ; P
Mam już 12 *o*
Dziękuje ,że mogę tu być z MAJKA240 i emopolka . ; **
No to ten tego ...
Dziękuję ^^ .!

Takie tam foty ;d

Hej hej hejo *-* Wrzucę wam trochę zmontowanych fociów prze ze mnie w paincie. Na fociach głównie jest ekipa prowadząca bloga xd ._. Oto focię : *
Taie tam z moimi piernikami ;dd

 Mlekoo *-*
 Klikaj aby powiększyć ;3

FikoUki *.............*
 
 
Wystarczy bo ja już dzisiaj 3 posty napisałam XD
ok pa wasza MAJKA240 ( Marysia ) ; D

No, witac xddd


 Num cześć *.*  tak cześć xd tu Agata ♥   ja tu miec biznes xdddd
dziekuje ZE Marysia pozwolila mi prowadzic bloga < 33
slyszysz ?! dziekuje !!
dobra jestem wariotka xdd
fay < 333
AGACIA ♣♥♥♥♥♥

Od dziś we trójkę ;D

Heej chcę wam powiedzieć że od dziś 3 osoby prowadzą tego bloga. Prowadzą : emopolka , -Agulkaa- no i Jaa C: 
Oto nasza ekipa *--* xD
Huy huy huy :) Pierwsza od lewej to Agulka *-* Wąsacz ^-^ , Po środku wiadomo MUA XD a ta śliczna brunetka obok mnie to emopolka ( Agacia ) SWEET CO NIE *-* 
Ok to ja już kończę tego dziś 2 posta .__. Pao wasza MAJKA240 ( Marysia ) : * xdd

XD

        Heeey
Siedziałam sb dziś i robiłam screeny :D Ułapałam zajebiszcze momenty tam *---*  A oto one xdd

Kliknji aby powiększyć .__.

Ja poprostu zrobiłam WIEŚ PARTY w prywatnym arcie xdd

Ok pogadam troche o życiu prywatnym :D ._.
Jutro sobota i miał być mikołajkowy rajd. ŁO HO HO  podnieta < nie taka xd > bo chciałam iść ale w czwartek < tamten > dostałam grypy bostońskiej i nie mg jutro iść bo mam jescze kropki ._.  Ale w pon. jedziemy do teatru na jakieś ,,Stworzenie świata,, hah 10 grudnia jedziemy na stworzenie świata a 21 grudnia jest koniec świata XD Wieżycie w konieć świata bo ja nie Q_Q Ejj nooo...ale sie rozpisałam xdd
Kończę, wasza MAJKA240 ( Marysia ) : **

Kolejny komiks *-*

Hej tu marysia ;dd A oto kolejny komiks *o*

Kliknji aby powiększyć ;)

Chcecie takich więcej ? Piszcie na maila na msp !
No to pa wasza MAJKA240

czwartek, 6 grudnia 2012

Rysunki moviestars 1


Czeeeśc *---* Jak wiecie miałam artbooka na msp z zapisami i tam zapisały się 4 osoby. Jest jedna osoba której jeszcze nienarysowałam ale się zapisywała. Jets to Wiktoria8317. Wiktoria sory ale cie jeszcze nie skończyłam. Wrzucę ciebie do kolejnego posta z rysunkami ;D . A więc oto rysunki :


 emopolka
-Agulkaa- i MAJKA240
 hardcorowa512


No to wszystko. Bayy *-*



 

Mój biznes *-*

Jest na msp dużo osób co są ździwieni tym że mam 9 lvl i tyle ciuchów albo są ździwieni moją ilością animacji. A jak ja to robię ? a więc tak ciuchów nie kupuję sama. Najczęściej poprostu oglądam filmy zac ciuchy z listy. Oglądając 10 sek za ciuchy z listy nie doś że zarabiam sc które moge wydać na animki i także dostaje coś z mojej listy. Pokaże wam jak wygląda moja poczta podczas właśnie takiego biznesu XD


 Kliknij aby powiększyć :)

Dla tych ciekawskich Proszę bardzo XDDD

Majka240    (  Marysia *-* )




środa, 5 grudnia 2012

Moda na msp 2

Hej. Zrobiłam drugi post o modzie. wstawię zdjęcia 1 kompletu vip i 1 kompletu nie vip , a także usta i oczy vip i nie vip :D.



To pierwszy komplet nie dla vipa *-*
 
 
 To dla vip :33
 
 A tu paczały i usta Vip i nie Vip    :d
kliknji aby powiększyć *0*
 
 
Zastanawiam się czy nie kupić ust z kompletu nie dla vip tg na dole. Jak sądzicie lepsze te co mam czy jaśniejsze takie jak tu na zdjęciu ? Napiszcie mi na msp :dd
 
 
Ok to pa :**  
MAJKA240

Koomiks *-*

Hej zrobiłam komiks *0*   A oto on :


                             Kliknji aby powiększyć :)

Trolololololo wiem że jest bez sensu xd *-*

Jak coś nie chciałam nikogo obrazić rolą w komiksie ;)

Chciecie więcej takich ? PISZCIE NA POCZTE NA MSP :D


No to Cześć *^*   XD

wtorek, 4 grudnia 2012

Wiem ,że to już 3 post dzisiaj *o*
Ale chcę podziękować Majce ,że mogę z nią pisać dla WAS ! :3
To kartka dla niej podziękowaniowa *u*
Kocham cię Majuś ;********* <333

Milordy ;D

To tak ... ;D
Mam tu Fajne obrazeczki z milordami (coś podobnego jak Majka robiła z lamami)
Oto moja 10 minutowa praca xd
Haah xD Nie mg z niej c;
Idę papatkii <3

Nowa lama na pastwisku ;>

Hey,hey,hey ;3
Jestem Aga ! c;
Nowa ,,prowadząca'' tego bloga . ^^
Mam nadzieję ,że mnie polubicie tak jak i Majkę ;D
Wpadajcie jak najczęściej ;**
Lamy mooje *-*
Możesz mnie odszukać na moviestarplanet.pl jako -Agulkaa-



                                                                                                       AguŚŚ <3

Jaki żul ._. xDD

Przeglądąłam sobie forum a tu nagle
                                                      Kliknji aby powiększyć ;_;



Dziewczyna o nazwie  ,elemefejołka.  myśli że jest królową xDD

Żaaal mi takich dzieci ._.

Cześć : **

niedziela, 2 grudnia 2012

Moda na msp 1

Hej zrobiłam dla was 1 komplet nie dla vip i 2 komplety dla vip. Oto one :
 
Klikni by powiększyć *.*
 To są 2 zestawy dla vip.
 
A to 1 nie dla vip ;D
Kolorowo jak na sylwestra co nie ?  
No to tyle . Cześć :*

Aww *,* ♥

Dla Oli G.     xDD
Aww.... jak można nie lubić  lam
Słit <3 xd





sobota, 1 grudnia 2012

Łiiiiii xddd

Moje sc + Moje fame + tęcza + lamy + nyan kat + tańczące parmbole =
Jak chcecie więcej takich obrazków to piszcie mi na poczte na moviestarplanet. xdd  Nazywam się MAJKA240 jak by ktoś nie wiedział xd

La la pozdro od lamy xd <3

Kalendarz adwentowy na msp :)

 Czeeeeeeść xd wreszcie zrobili kalendarz adwentowy! LUBIĘ TO  ._.     ^-^
 
Na poprawe humoru SKLEPOWE PARTY HARD !

 hah spokooo xd
 
No to tyle C: Bajo Bambinooo : *

piątek, 30 listopada 2012

Mojeobrazki *.*

Mangaa ; D
  Awwwww *.*

 
Komiks którego tu dobrze nie widać o,o
 
 
TO Z MOICH OBRAZKÓW NARAZIE TYLE
Ale tak na koniec dam jeszcze psyy *,*
 

 Słodziaki<33Ok ide xd    Paoooo <33

Merry christmas

Chce już święta *.* xd

Heeej *.*

Hej kociaki. Tu MAJKA240.
WRESCIE!
Założyłam bloga *,* Narazie nie wiem czy będe go prowadzić sama czy z kimś.Pomyślimy ;)


Pao : *