O jaaaaa cieeeeee kieeedyyyy jaaaa tuuuuuuu ostaatniooooooooo pisaaaałaaaaaaaaam ? xD Dzięki mojej koleżance przypomniało mi sie o msp i blogu. Coraz żadziej pisze na blogu, ponieważ coraz żadziej wchodze na msp. Jakoś mi sie... no poamłu zaczeła nudzić ta gra. Ale od czasu do czasu będe wchodzić na msp i pisać post na blogu. Będzie to trcohe żadziej ale najwarzniejsze że bęzie :D Więc..... co by tu jeszcze. Dobra, już nic.
Hejo, hej,siemka,elo,pa. :*
M4RY$IV H3H3 :* xD
Chat :3
czwartek, 28 marca 2013
środa, 20 lutego 2013
Frugo, cola i pepsi.
Chcialam wam coś pokazać. xD zaczełam oglądać w internecie zdjęcia i filmiki o różnych fajnych żeczyach z moldeiny. Te rzeczy były naorawde ładne *-* postanowiłam kupić modeline i zrobiłam frugo cole i pepsi :D to moje pierwsze więc morze piękne nie są. :3
Jerzeli maie jakieś pytania piszcie mi na msp.
wtorek, 19 lutego 2013
Wygląd mojej moviestar
Pff ;---; Jak sama nazwa posta wskazuje ten post bedzie o mojej moviestar. Jak niketórzy wiedzą zmieniłam usta z jasno różowyych ''Big And Bold'' na kremowe ''Cool Cat'' . Zmienilam nt akie bo mi się podobały. Ale oczywiscie inni twierdzą że ja tylko ściągam styl niemców. TO ŻE ZMIENIŁAM USTA SWAIDCZY ŻE ODRAZU ŚCIĄGAM ?! Myslicie że miło dostawać takie wiadomości :

Nie napisze kto mi to napisał .__. Ale naprawde niektórzy są bez serca. Widziałam na polskim msp inne osoby które wyglądają jeszcze bardziej bodobnie do niemców a jakoś ich się nie czepiają tylko mnie. ~.~
Dziękuje za przeczytanie. I mysle że nie będzieciei już mi dogryzać . c:
Pa, MAJKA240.
piątek, 25 stycznia 2013
New Magazine !
Hej c:
wiem żę ty wiesz że ja chce tu napisać o magazynie. xD A no więc.... niewiem jak wam ale mi sie tam podoba ten magazyn. Chociaż sama go nie mam ale szukam i nie przestaje. *u* ... Jak ja to napisałam w moim arcie ,,Rodzic bardziej pozwoli dzieciakowi dać 6.99 za gazetke niż 11 zł za vip,, Po wpisaniu kodu dostajesz takiego SWEET booniesia *-----* takiego omomomomomomo <3 i jeszcze 1.000 na swoje własne wtdatki. ;DD
a tu jeszcze focia :
wiem żę ty wiesz że ja chce tu napisać o magazynie. xD A no więc.... niewiem jak wam ale mi sie tam podoba ten magazyn. Chociaż sama go nie mam ale szukam i nie przestaje. *u* ... Jak ja to napisałam w moim arcie ,,Rodzic bardziej pozwoli dzieciakowi dać 6.99 za gazetke niż 11 zł za vip,, Po wpisaniu kodu dostajesz takiego SWEET booniesia *-----* takiego omomomomomomo <3 i jeszcze 1.000 na swoje własne wtdatki. ;DD
a tu jeszcze focia :
Kliknij aby powiększyć ^_^
Nom nom nom :D to chyba tyle co chiałam wam powiedzieć..... Moge jeszcze wstawić zdjęcie nowego konkursu ;D o prosze *-* :
Fajne włosy są w tym konku oo;
dobra kończe już tg posta , nie chce zanudzać was. Papapapap ; *
MAJKA240
piątek, 18 stycznia 2013
HaHaHa xDDDD
Hahahahahahahahaha :D oglądałam sobie na msp artbooki... iweszłam w jakiś aar gdzie byly ludziki i była piosenki one diordction-kiss you . I udało mi się zescreenować pewien bardzooo dziwny a zarazem śmieszy ułamek teledysku . xDD oto on :
On go no ten no ... ._. xDD
Nieeezłe co nie ?
No tom chyba tlye co hciałabym wam dziś pokazać. :3
Paparapa ^---^
On go no ten no ... ._. xDD
Nieeezłe co nie ?
No tom chyba tlye co hciałabym wam dziś pokazać. :3
Paparapa ^---^
czwartek, 3 stycznia 2013
Wygląd na blogu :3
Znowu inny wygląd ♥
jak popatrzycie na kursor to zobaczycie me guste , a jak popatrzycie na nagłówek to się pośmiejecie :D Na nagłówku zrobiłam memową imprezkę ._. xDD no to chyba tyle ; dd
Papap ; **
jak popatrzycie na kursor to zobaczycie me guste , a jak popatrzycie na nagłówek to się pośmiejecie :D Na nagłówku zrobiłam memową imprezkę ._. xDD no to chyba tyle ; dd
Papap ; **
czwartek, 27 grudnia 2012
Moda na MSP ( zapomniana 5 ) xDD
Hey hey : 3 zamiast mody 5 zrobiłam po modze 4 mode 6 (:
ok do rzeczy......
Po 1. kompet z mody 6 jest wykonany przez Lady335
A po 2. to nowy ddzisiejszy komplet ; D -
To ten zam komplet ale inne kolory . ( jak ktoś zrobił już mu takiego looka i uzna że kradne to napiszcie bo ja naprawde zrobiłam tg loka aleksowi i nie widziałam innych takich ) : 3
ok do rzeczy......
Po 1. kompet z mody 6 jest wykonany przez Lady335
A po 2. to nowy ddzisiejszy komplet ; D -
tego looka zrobiłam dla Aleks(Aleksay)1
To ten zam komplet ale inne kolory . ( jak ktoś zrobił już mu takiego looka i uzna że kradne to napiszcie bo ja naprawde zrobiłam tg loka aleksowi i nie widziałam innych takich ) : 3
Pozdr , Marysia : >
Subskrybuj:
Posty (Atom)







