Hahahahahahahahaha :D oglądałam sobie na msp artbooki... iweszłam w jakiś aar gdzie byly ludziki i była piosenki one diordction-kiss you . I udało mi się zescreenować pewien bardzooo dziwny a zarazem śmieszy ułamek teledysku . xDD oto on :
On go no ten no ... ._. xDD
Nieeezłe co nie ?
No tom chyba tlye co hciałabym wam dziś pokazać. :3
Paparapa ^---^
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz