Chcialam wam coś pokazać. xD zaczełam oglądać w internecie zdjęcia i filmiki o różnych fajnych żeczyach z moldeiny. Te rzeczy były naorawde ładne *-* postanowiłam kupić modeline i zrobiłam frugo cole i pepsi :D to moje pierwsze więc morze piękne nie są. :3
Jerzeli maie jakieś pytania piszcie mi na msp.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz