Pff ;---; Jak sama nazwa posta wskazuje ten post bedzie o mojej moviestar. Jak niketórzy wiedzą zmieniłam usta z jasno różowyych ''Big And Bold'' na kremowe ''Cool Cat'' . Zmienilam nt akie bo mi się podobały. Ale oczywiscie inni twierdzą że ja tylko ściągam styl niemców. TO ŻE ZMIENIŁAM USTA SWAIDCZY ŻE ODRAZU ŚCIĄGAM ?! Myslicie że miło dostawać takie wiadomości :

Nie napisze kto mi to napisał .__. Ale naprawde niektórzy są bez serca. Widziałam na polskim msp inne osoby które wyglądają jeszcze bardziej bodobnie do niemców a jakoś ich się nie czepiają tylko mnie. ~.~
Dziękuje za przeczytanie. I mysle że nie będzieciei już mi dogryzać . c:
Pa, MAJKA240.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz