czwartek, 27 grudnia 2012

Moda na MSP ( zapomniana 5 ) xDD

Hey hey : 3 zamiast mody 5 zrobiłam po modze 4 mode 6 (:
ok do rzeczy......
Po 1. kompet z mody 6 jest wykonany przez Lady335
A po 2. to nowy ddzisiejszy komplet ; D -
Dziś odmiana ! Komplet dla chłopcza *o*
tego looka zrobiłam dla Aleks(Aleksay)1
 

To ten zam komplet ale inne kolory . ( jak ktoś zrobił już mu takiego looka i uzna że kradne to napiszcie bo ja naprawde zrobiłam tg loka aleksowi i nie widziałam innych takich ) : 3
Pozdr , Marysia : >

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz