Chat :3
Get your own Chat Box!
Go Large!
niedziela, 9 grudnia 2012
Takie tam Łapacze Patatauów xd
Trololo *-* ja z Laybell byliśmy w c.h. i byliśmy łowcami patatajów. Ale nie cie mi sie opowieadć co odawlaliśmy ^-^ A oto takie foto z Laybell
Takie tam Ładne coś zrobione w paincie ;dd
Num to siema. Marysia : 333
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz