niedziela, 9 grudnia 2012

Takie tam Łapacze Patatauów xd

Trololo *-* ja z Laybell byliśmy w c.h. i byliśmy łowcami patatajów. Ale nie cie mi sie opowieadć co odawlaliśmy ^-^ A oto takie foto z Laybell
Takie tam Ładne coś zrobione w paincie ;dd
Num to siema. Marysia : 333

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz