niedziela, 2 grudnia 2012

Moda na msp 1

Hej zrobiłam dla was 1 komplet nie dla vip i 2 komplety dla vip. Oto one :
 
Klikni by powiększyć *.*
 To są 2 zestawy dla vip.
 
A to 1 nie dla vip ;D
Kolorowo jak na sylwestra co nie ?  
No to tyle . Cześć :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz