piątek, 7 grudnia 2012

XD

        Heeey
Siedziałam sb dziś i robiłam screeny :D Ułapałam zajebiszcze momenty tam *---*  A oto one xdd

Kliknji aby powiększyć .__.

Ja poprostu zrobiłam WIEŚ PARTY w prywatnym arcie xdd

Ok pogadam troche o życiu prywatnym :D ._.
Jutro sobota i miał być mikołajkowy rajd. ŁO HO HO  podnieta < nie taka xd > bo chciałam iść ale w czwartek < tamten > dostałam grypy bostońskiej i nie mg jutro iść bo mam jescze kropki ._.  Ale w pon. jedziemy do teatru na jakieś ,,Stworzenie świata,, hah 10 grudnia jedziemy na stworzenie świata a 21 grudnia jest koniec świata XD Wieżycie w konieć świata bo ja nie Q_Q Ejj nooo...ale sie rozpisałam xdd
Kończę, wasza MAJKA240 ( Marysia ) : **

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz