Heeey
Siedziałam sb dziś i robiłam screeny :D Ułapałam zajebiszcze momenty tam *---* A oto one xdd
Kliknji aby powiększyć .__.
Ja poprostu zrobiłam WIEŚ PARTY w prywatnym arcie xdd
Ok pogadam troche o życiu prywatnym :D ._.
Jutro sobota i miał być mikołajkowy rajd. ŁO HO HO podnieta < nie taka xd > bo chciałam iść ale w czwartek < tamten > dostałam grypy bostońskiej i nie mg jutro iść bo mam jescze kropki ._. Ale w pon. jedziemy do teatru na jakieś ,,Stworzenie świata,, hah 10 grudnia jedziemy na stworzenie świata a 21 grudnia jest koniec świata XD Wieżycie w konieć świata bo ja nie Q_Q Ejj nooo...ale sie rozpisałam xdd
Kończę, wasza MAJKA240 ( Marysia ) : **

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz