Hej. Zrobiłam drugi post o modzie. wstawię zdjęcia 1 kompletu vip i 1 kompletu nie vip , a także usta i oczy vip i nie vip :D.
To pierwszy komplet nie dla vipa *-*
To dla vip :33
A tu paczały i usta Vip i nie Vip :d
kliknji aby powiększyć *0*
Zastanawiam się czy nie kupić ust z kompletu nie dla vip tg na dole. Jak sądzicie lepsze te co mam czy jaśniejsze takie jak tu na zdjęciu ? Napiszcie mi na msp :dd
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz