poniedziałek, 17 grudnia 2012

XD

Czeeeść ,_, Często jak chodze z na msp z Kamą < Laybell > do centrum włączamy tańczące animki. tak przeglądałam internet i znalazłam coś co jest podobne do nas xD.
oto jest to ._. xDDDDD
To Kamila                           a to ja xDD


Zajebiste co nie .__. ? xd
ok nie rozpisuję sie. Pa :3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz