Oto nasza ekipa *--* xD
Huy huy huy :) Pierwsza od lewej to Agulka *-* Wąsacz ^-^ , Po środku wiadomo MUA XD a ta śliczna brunetka obok mnie to emopolka ( Agacia ) SWEET CO NIE *-*
Ok to ja już kończę tego dziś 2 posta .__. Pao wasza MAJKA240 ( Marysia ) : * xdd

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz