piątek, 7 grudnia 2012

Od dziś we trójkę ;D

Heej chcę wam powiedzieć że od dziś 3 osoby prowadzą tego bloga. Prowadzą : emopolka , -Agulkaa- no i Jaa C: 
Oto nasza ekipa *--* xD
Huy huy huy :) Pierwsza od lewej to Agulka *-* Wąsacz ^-^ , Po środku wiadomo MUA XD a ta śliczna brunetka obok mnie to emopolka ( Agacia ) SWEET CO NIE *-* 
Ok to ja już kończę tego dziś 2 posta .__. Pao wasza MAJKA240 ( Marysia ) : * xdd

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz