sobota, 8 grudnia 2012

Urodzinkowo *-*

Hej hejo *.* To ja marysia ;D am dla Agulki kartkę urodzinową z okazji 12 URODZINEQ ! : **
Sto lat -Agulkaa- *..................* 100 LAT 100 LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM XD. Ok oto kartka       *----*
                                             Kliknji aby powiększyć  ;33
Ładna co nie ? :33
To ja się już nie rozpisuję. Pa. Wsza MAJKA240     ;dd

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz