Hej hejo *.* To ja marysia ;D am dla Agulki kartkę urodzinową z okazji 12 URODZINEQ ! : **
Sto lat -Agulkaa- *..................* 100 LAT 100 LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM XD. Ok oto kartka *----*
Kliknji aby powiększyć ;33
Ładna co nie ? :33
To ja się już nie rozpisuję. Pa. Wsza MAJKA240 ;dd

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz