niedziela, 23 grudnia 2012

Moda na MSP 6

Hej. wczoraj obiecałam wam komplet nie dla vip więc prosze ; 3
 Oto on ! równo za 2 tyśki ; D

A oto 10 wydań tego kompletu . Który wybierasz ? :3

Ok , kończe. Wasza Marysia < 33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz