Chat :3
Get your own Chat Box!
Go Large!
niedziela, 23 grudnia 2012
Moda na MSP 6
Hej. wczoraj obiecałam wam komplet nie dla vip więc prosze ; 3
Oto on ! równo za 2 tyśki ; D
A oto 10 wydań tego kompletu . Który wybierasz ? :3
Ok , kończe. Wasza Marysia < 33
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz