czwartek, 6 grudnia 2012

Mój biznes *-*

Jest na msp dużo osób co są ździwieni tym że mam 9 lvl i tyle ciuchów albo są ździwieni moją ilością animacji. A jak ja to robię ? a więc tak ciuchów nie kupuję sama. Najczęściej poprostu oglądam filmy zac ciuchy z listy. Oglądając 10 sek za ciuchy z listy nie doś że zarabiam sc które moge wydać na animki i także dostaje coś z mojej listy. Pokaże wam jak wygląda moja poczta podczas właśnie takiego biznesu XD


 Kliknij aby powiększyć :)

Dla tych ciekawskich Proszę bardzo XDDD

Majka240    (  Marysia *-* )




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz