Jest na msp dużo osób co są ździwieni tym że mam 9 lvl i tyle ciuchów albo są ździwieni moją ilością animacji. A jak ja to robię ? a więc tak ciuchów nie kupuję sama. Najczęściej poprostu oglądam filmy zac ciuchy z listy. Oglądając 10 sek za ciuchy z listy nie doś że zarabiam sc które moge wydać na animki i także dostaje coś z mojej listy. Pokaże wam jak wygląda moja poczta podczas właśnie takiego biznesu XD
Kliknij aby powiększyć :)
Dla tych ciekawskich Proszę bardzo XDDD
Majka240 ( Marysia *-* )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz