sobota, 22 grudnia 2012

Moda na MSP 4

Hej hej tak to ja ;33 Jak wiecie zrobiłam chat na blogu . WRESZCIE *-* ! chat , tło i nagłowek, ogólnie cały blog terax jest GALAXY xd myśle że się wam podoba. Ok wrućmy..zrobiłam taki komplet dla Laybell ♥ . Będzie on na moim blogu i na blogu Laybell. Blog Kamy < Laybell > to : http://laybell-i-msp.blogspot.com/   a teraz wrzuce wam tą stylówkę ;
Oto ona xd Ta styłowka jest cała dla vip ale jutro postaram się zrobić jakąś fajną nie dla vip ; 3 No to j już kończe . Wasza MAJKA240 ( Marysia ) : ** ♥
Paa < 3

1 komentarz: